Kurumsal

HAKKIMIZDA

Bera Grup olarak;

Atatürk ilke ve inkilaplarından hiçbir zaman ödün vermeyen ve çağdaş yönetim anlayışı ile bütünleşmeyi esas alan yurt işletmeciliğine , 2005 yılında Gazi Mahallesinde başladık.Yoğunluk nedeniyle, 2015 yılında ek yurdumuzu faaliyete geçirdik.Ayrıca yaklaşık 120-130 kapasiteli 'BERA ANKARA VIP' Kız Öğrenci Yurdu binamız 2017-2018 eğitim öğretim yılında hizmet vermeye başlayacaktır. 12 yılda yurt işletmeciliğimizi profesyonelleştirerek kurumsal bir yapıya dönüştürdük. Kurucu Semahat SERDAR ve emekli emniyet mensubu olan aynı zamanda Yurt Müdürlüğü yapan eşi tarafından ailece yönetilen yurtta her türlü güvenlik , hijyen , sosyal ortam sağlanmış olup öğrencilerimiz aile ortamında sıcak, sağlıklı, mutlu günler geçirmektedir.

Üniversitelerin AB eğitim projelerine destek vermekteyiz.


Yurt Kurucu Sahibi

Semahat SERDAR

 

VİZYONUMUZ

 

Çağın gerektirdiği kalitede yüksekokul öğrencilerine yurt hizmetini vermek,öğrencilerin takdir ettiği, aradığı bir hizmet anlayışını sunmak.

MİSYONUMUZ

Çağın gerektirdiği bütün imkanları kullanarak,öğrencilerimizin her anlamda rahat hijyenik,güvenli ve huzurlu bir ortamda ailelerinin sıcaklığını aratmayacak hizmeti sunmak,bunları yaparken öğrencilerin Türk kültürü ve Milli Eğitim'in temel ilke ve amaçları ile prensipleri doğrultusunda katkılar sağlamak ayrıca görevimizdir.

"TEK RAKİBİMİZ ANA KUCAĞI" sloganımızla yola çıkarken yurt işletmeciliğimizi disiplinli bir şekilde en üst seviyeye çıkarmak temel işlevimizdir.
© ZYG Bilişim , Tüm Hakları Saklıdır.

?>